Hakkımda

Hakkımda | Aksel Gültekin

Ben Kimim?

2006 yılından bu yana basit HTML web site kodlamayla başladığım serüvenimde kişilere ve kurumlara web hizmetleri sağladım...


Kişisel bloglar, kurumsal web siteleri, E-Ticaret siteleri kurdum ve reklam işlerinde destekler sağladım. Sosyal Medya ve Dijital PR hizmetleri de sağlayarak markalara ve projelere özgü çalışmalar yaptım...


14 seneyi geçkindir sektörde Freelance, Kreatif Direktör, Satış Uzmanı olarak çalıştım.


Aynı zamanda metin yazarlığı da yapıyorum.


Daha önceki projelerime bakabilir; sitem üzerinden hizmet sağladığım e-ürünlerimi inceleyebilir veya fikir almak ya da aklınıza takılanları öğrenmek için iletişme geçebilirsiniz.

Yeteneklerim

Web Site

Responsive (Mobil Uyumlu) web sitenizi, ihtiyaçlarınız dahilinde hazırlarım. İster bireysel veya blog, isterseniz kurumsal internet sitenizi tasarlayıp, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarına kaydederim.

E-Ticaret

Hali hazırda bir E-Ticaret siteniz varsa danışmanlığınızı, yoksa ihtiyaçlarınıza en uygun E-Ticaret sitenizi kurar, tüm entegrasyonlarını başarıyla tamamlar, eğer isterseniz dropshipping ve XML hizmetlerini sağlarım.

Mobil Uygulama

Web Sitenizin veya projenizin Android ve iOS uyarlı mobil uygulamasını yapar, arayüz ve grafik desteği sağlarım. Ayrıca Admob ve Onesignal eklemelerini hazırlarım. Sizin adınıza App Store, Google Play Store ve App Gallery'ye yüklerim.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Instagram, Twitter, Facebook, YouTube ve diğer sosyal medyalarla ilgili danışmanlığınızı yaparım. Reklam ve reklam bütçelendirme, hedef kitle, ürün satışı gibi konularda destek sağlarım. Takipçi, beğeni, izlenme, ReTweet hizmetleri veririm.

PR ve İnternet Reklamları

Projeniz ve markanız sunacağım hizmetler ve çalışmalarla internette konuşulacak, Türkiye'nin en büyük viral-sosyal medya haber-sözlük sitelerinde yayınlanacak. Bu çalışma uzun solukludur ve kesin sonuç verir.

Grafik Tasarım

Logo, kurumsal kimlik, internete veya baskıya özel çalışmaları, banner, reklam görseli, ambalaj ve ürün görsellerini profesyonelce yapıyorum, ardından mockup şekliyle de teslim ediyorum.